Reštaurácia

Reštaurácia Martek sa nachádza v malebnej podtatranskej obci Štrba.

Obec Štrba je jednou z najvyššie položených obcí na Slovensku. Leží priamo na južnom úpätí Vysokých Tatier. Vďaka tejto atraktívnej polohe sa Štrba stala jednou z najobľúbenejších a najnavštevovanejších tatranských obcí. Poskytuje jedinečný výhľad na krásnu panorámu Vysokých Tatier aj na hrebene a hlboké lesy Nízkych Tatier.

panorama_strba2

Štrba je veľmi rozvinutá a moderná dedina no napriek tomu nestráca svoj pôvod, chráni si svoje najväčšie kultúrne bohatstvá a hrdo prezentuje tradičné zvyky, ktoré je tu možnosť vidieť každý deň. Je obľúbeným cieľom nielen slovenských ale i zahraničných dovolenkárov.

O reštaurácii

V našej reštaurácii si pochutnáte na rôznych špecialitách, pizzi, či obľúbených tradičných jedlách. Každý deň je k dispozícii dvojchodové obedové menu a bohatý výber alkoholických i nealkoholických nápojov. Pre firmy či dôchodcov dokonca ponúkame rozvoz obedov priamo domov, či do sídla firmy.


Reštaurácia Martek nie je len obyčajnou reštauráciou. V našej pivárni si na svoje prídu i milovníci dobrého oroseného piva, ktoré si v letných dňoch môžu vychutnať na slnečnej terase. Zabaviť sa a skrátiť čas si  tu naši návštevníci môžu pri biliarde, či šípkach alebo môžu skúsiť šťastie na hernom automate.

Ak sa práve zmietate v zhone svadobných či slávnostných príprav, radi Vám pomôžeme a poskytneme kompletný servis, prenájom sály i stravovanie, či už ide o slávnostné menu, jedlá na objednávku alebo rôzne ozdobné špeciality. Našu sálu prispôsobíme akejkoľvek príležitosti, či už je to rodinná oslava, svadba, maturitný večierok, kar, či odborná prezentácia.

Postaráme sa dokonca i o dopravu Vašich hostí. Zabezpečujeme prepravu osôb viacmiestnym mikrobusom (7+1).

Piváreň

Čo by to bol za gurmánsky zážitok bez dobrého pivka? U nás si ho môžete vychutnať priamo v jednej z originálnych pivární Kozlovskej dvornej pivárne s kapacitou až 25 miest, takže všetci Vaši priatelia sú tiež vítaní. O zábavu pre všetkých sa postará biliardový stôl, či šípky.    

Letná terasa

Počas horúcich letných dní je pre našich návštevníkov pripravená slnečná terasa s kapacitou až 20 miest. Na našej terase sa môžete osviežiť a pochutnať si na zmrzlinovom pohári, alebo len tak si posedieť pri pive, čaji alebo káve s cigaretou.