Prenájom sály pre rôznu udalosť

Martek restaurant Vám poskytne kompletný servis služieb súvisiacich s prípravou Vašej udalosti od prenájmu priestorov až po stravovanie a stolovanie.

V budove reštaurácie pre Vás máme k dispozícii tieto miestnosti:

Jedáleň

Priestory našej reštaurácie (jedálne) je možné poskytnúť pre uzavretú spoločnosť pri najrôznejších udalostiach. Vďaka svojej kapacite 150 miest má jedáleň všestranné využitie. Môžete tu usporiadať rodinné a firemné oslavy, spoločenské podujatia, svadby, rauty, maturitné večierky, kar, prednášky, prezentácie, diskotéky, plesy či iné zábavy.

Sála je vybavená dobrým ozvučením i projektorom, ktorý zabezpečí veľkoplošné premietanie až na 6x3m. Tiež máme k dispozícii osvetlenie na rôzne svetelné efekty a pódium pre živú hudbu či DJja, bez ktorých sa žiadna oslava nezaobíde. Nechýba tu nefajčiarska zóna a internetové wifi pripojenie.

Piváreň

Na prenájom k menším udalostiam slúži naša piváreň s kapacitou 25 miest. Piváreň je originálna a útulná a je zaradená do Kozlovej dvornej pivárne. Na zahnanie nudy či dlhej chvíle sú tu k dispozícii hracie automaty, šípky, biliard, dokonca aj priestor na stávkovanie vo všetkých Tipos a Tipsport hrách. Piváreň je vhodná na komornejšie rodinné alebo priateľské oslavy, rozlúčky so slobodou a pod.

V budove sa nachádzajú aj priestory, ktoré si môžete prenajať od Obce Štrba

Veľká zasadačka

Do prenájmu ponúkame aj zasadaciu miestnosť, ktorá sa nachádza na prvom poschodí v budove Reštaurácie. Zasadacia miestnosť má samostatný vchod a jej kapacita je 50 miest. Veľká zasadačka je vhodná na akýkoľvek typ udalosti, najviac však na pracovné stretnutia, meetingy, odborné prednášky a prezenácie.

Malá zasadačka

Priestory malej zasadačky sú po rekonštrukcii a využíva ich Klub dôchodcov v Štrbe. Kapacita miestnosti je 20 sedadiel a miestnosť sa nachádza na prvom poschodí budovy reštaurácie a vchod je spoločný so zasadacou miestnosťou. Vhodná je na akékoľvek udalosti a oslavy s menšou kapacitou hostí.